UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bigos podobno dobry choć czegoś brakowało,teściowa nosem kręciła a.... nie powinna kręcić po zjedzeniu.;-)
Bigos podobno dobry choć czegoś brakowało,teściowa nosem kręciła a.... nie powinna kręcić po zjedzeniu.;-)