UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak można porownywac gdansk do elblaga???? Macie takie małe móżdzki i tak wąsko myslicie??!!! Tam mieszka prawie pol miliona ludzi!!!!! 4x wiecej niz u nas!!! Do tego zjezdza masa ludzi z gdyni, sopotu i tysiace turystow!!! Nie to co u nas!