UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kim - Jaki pan, taki kram, jaki prezydent, takie święta. Szkoda ludzi, ale jest król, są tworzenie. Władza absolutna, tylko zapomniał, ze to mieszkańcy wybrali, i to mieszkańcy mogą podziękować. Tak źle to nawet za Grzesia nie było!


Anuluj