Wybrany wątek opinii

Byłem oglądałem i jest gorszy niż w ubiegłych latach tak bardzo biedno i mała frekwencja
kim (2019.12.14)
@kim - Jaki pan, taki kram, jaki prezydent, takie święta. Szkoda ludzi, ale jest król, są tworzenie. Władza absolutna, tylko zapomniał, ze to mieszkańcy wybrali, i to mieszkańcy mogą podziękować. Tak źle to nawet za Grzesia nie było!
(2019.12.14)
Powrót do komentarzy