43
14.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Chcesz wejść od wigilinej nie możesz,, scena " Co za the bil z UM wymyślił taka lokalizację
Jamaleg (2019.12.15)

info

3  
  1
Boga sobie wybierz sam. Jezus, Allah, Zeus czy Juju z wysokiej góry. Przestań człowieku na Internecie wciskać innym swoje bajeczki.
HailSatan (2019.12.15)
Fakt ostatnio bylismy poza polska juz w samolocie dostalam walizka w glowe przystojny Pan z gory doslownie pociagnal swoja ogromna walize nie patrzac czy kogos trafi . Wszyscy doslownie wpadli jak dzikusy to my Polacy i tak jestesmy postrzegani niestety Nie jestesmy wcale uprzejmi szkoda. Moze cos zmbienmy w sobie mowie o panach w szczegolnosci badzcie kulturalni.
Turystka (2019.12.15)
A co mi zrobisz, jak nie przestanę? Popłaczesz się mamusi na kolankach, jak wy wszyscy "sataniści" - pryszczate, wychudzone dzieciaczki z tłustymi włosami, okularkami typu "denka od butelek" i wyśmiewane przez kolegów? O swoje nieudacznictwo oskarżasz zapewne Boga, a może się okazać, że to akurat Bóg jest twoim jedynym prawdziwym przyjacielem.
Chrześcijanin (2019.12.15)
Akurat tu się mylisz bo za darmo
Niezapominajka. (2019.12.15)
Jest sens isc? jest takie jedzonko jak na swięcei chleba czy same habazie sprzedają ?
(2019.12.15)
dostalismy list a w nim podwyzka za smieci. udławcie sie podwyzkami urzedasy z um.
(2019.12.15)

info

3  
  0
chlopie pytasz czy jest sens ? karuzela jest za darmo czaisz to, jedyne juz tylko co moze nas spotkac lepszego to promocja Xiaomi
(2019.12.15)
Było bardzo miło, fajne wydarzenie. Wszystkiego dobrego na Święta i Nowy Rok!
(2019.12.15)

info

0  
  0
Bóg nie istnieje to fikcja jak władca pierścieni wiedzmin Mikołaj alecyego nie zrozumiesz bo jesteś zasciankowym ograniczonym dzbanek więc nie ma czego obwiniać. Kurtyna Karolu pezyklei sobie na czoło rybkę bo swirujesz
Defencrforce (2019.12.16)