UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Super impreza wszystkiego bardzo dużo o do zjedzenia i na prezent aż tak drogo nie jest brawo organizatorzy wiadomo chciało by się gwiazd nie wiadomo jakich ale to wszystko kosztuje nikt za darmo nie będzie śpiewał na scenie dziękuję ochronie w dzień widziałam jak maszerują bardzo pomocni widać że brali udział w niejednych imprezach jak ktoś wie jaka to firma to proszę o informację ciekawe czy Elbląga? Pozdrawiam
Gość z Olsztyna