59
05.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Jamaleg - Już nie mówię, bo zaraz tajna działacze z PiS-u rujnuje jeszcze moje życie.
rrrrrr (2019.12.05)
Świat jest pełen paradoksów, a pieniędzy hmmm . . . obecnie wydaje się więcej niż się ich posiada - taki paradoks, ale konsekwencjami się nikt nie przejmuje bo liczy się tu i teraz. Wydając wiecej niz mamy przychodu stajemy się bogatsi - jednocześnie zapędzając się w biedę.
Tomasz85 (2019.12.05)
Władze Elbląga to powinny już tam ograniczenie prędkości dla statków stawiać co by nikt za szybko z tego miasta nie spływał.
Kameralny typ (2019.12.05)
Żyjemy na Żuławach - nie na warmii i mazurach jak nam wmawiają - i takich sztucznych kanałów u nas Ci dużo kopanych xxx lat wstecz. Więc nie płacz nad rozkopanym lądem.
Dr. Misio (2019.12.05)
To zależy od układu odniesienia fizyczny tumanie. Równie dobrze stojąc w miejscu można iść do przodu. Są trzy przypadki.
Fizykalul (2019.12.05)
Tylko KONFEDERACJA!
Je##cOkraglyStol (2019.12.05)
@wredny_typ - Witam gorąco
Fizzle (2019.12.05)
A co robi teraz lewactwo ? Auuuuu !!! Wyje ze złości :)
Do księżyca (2019.12.05)

info

20  
  6
Oj Pampi,pampi zanudzasz na śmierc,czep się już czegoś innego.
(2019.12.05)
Auuu ilu tu pisiorów wyje i ujada...słychać wycie znakomicie.Wyjcie,wyjcie wasz Banaś wyje tak samo jak wy.
(2019.12.05)

info

8  
  23