UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Władze Elbląga to powinny już tam ograniczenie prędkości dla statków stawiać co by nikt za szybko z tego miasta nie spływał.
Kameralny typ
Władze Elbląga to powinny już tam ograniczenie prędkości dla statków stawiać co by nikt za szybko z tego miasta nie spływał.
Kameralny typ