59
05.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No w tym przypadku to jednak będę bronił wrednego prawaka - już Albert Einstein wykazał, że czas jest względny, podobnie jak relatywiści stwierdzili, że nie tylko czas, ale i parę innych rzeczy;) Tu ma on rację, że kto stoi w miejscu, temu niestety świat ucieka (choć młodszy się od tego nie robi, jedynie pogłębia się jego wstecznictwo;)
RobertKoliński (2019.12.05)
A ja stałem z kakaem.
(2019.12.05)

info

7  
  7
To dobra wiadomość, co na to elbląski ( bardzo to podkreślał ) Senator Wcisła i Jego. .. dwa kilometry kanału ???
pampi-ZAWADA (2019.12.05)
Nie zapominajmy o nowej DS7, do Gdańska. Działa dopiero od roku a ma się wrażenie że od lat, tak była nam potrzebna.
Ja też tu mieszkam (2019.12.05)
a ciemny naród klaszcze i tańczy chocholi taniec
(2019.12.05)

info

12  
  27
Czytaj ze zrozumieniem. Nie ile , jaki?
Przekop (2019.12.05)
Nie jedna tylko więcej i są wozidła
(2019.12.05)
Władze Elbląga już powinny budować własny statek wycieczkowy, który by pływał z Elbląga do Trójmiasta i na Hel lub do republik bałtyckich a oni nic nie robią.
(2019.12.05)
Barbarzyństwo i degradacja przyrody, jeszcze będziecie płakać jak przyjdzie nieszczęście.
(2019.12.05)
@xxxxxxxx - Są takie ciężkie że ja sam ich nie podniosę
rrrrrr (2019.12.05)