Wybrany wątek opinii

@wredny_typ - tworzysz paradoxy, skro ktos stoi w miejscu to stoi w miejscu, a jesli sie cofa to sie cofa, wsiadz do pociagu, na przeciwko widzisz przez okno ze pociag z drugiego toru rusza, masz zludzenie ze to ty jedziesz w przeciwna strone, ale wiesz ze to zludzenie cofania sie, wiec nie wciskaj kitu ze ci co stoja to sie cofaja, nie jest tak, oni stoja w miejscu tyle i az tyle, zmieniasz punkt odniesienia na zasadzie ze swiat sie kreci w okol ziemi a tak nie jest, to ze nie wydajesz pieniedzy nie znaczy ze masz ich mniej, mozesz stac w miejscu i ich nie ruszac same beda bna siebie pracowac w banku, lewackie myslenie jak stoisz to sie cofasz a jak sie cofasz to jestes mlodszy
(2019.12.05)
Świat jest pełen paradoksów, a pieniędzy hmmm . . . obecnie wydaje się więcej niż się ich posiada - taki paradoks, ale konsekwencjami się nikt nie przejmuje bo liczy się tu i teraz. Wydając wiecej niz mamy przychodu stajemy się bogatsi - jednocześnie zapędzając się w biedę.
Tomasz85 (2019.12.05)
To zależy od układu odniesienia fizyczny tumanie. Równie dobrze stojąc w miejscu można iść do przodu. Są trzy przypadki.
Fizykalul (2019.12.05)
Powrót do komentarzy