UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Żyjemy na Żuławach - nie na warmii i mazurach jak nam wmawiają - i takich sztucznych kanałów u nas Ci dużo kopanych xxx lat wstecz. Więc nie płacz nad rozkopanym lądem.

Dr. Misio

Anuluj