UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żyjemy na Żuławach - nie na warmii i mazurach jak nam wmawiają - i takich sztucznych kanałów u nas Ci dużo kopanych xxx lat wstecz. Więc nie płacz nad rozkopanym lądem.
Dr. Misio
Żyjemy na Żuławach - nie na warmii i mazurach jak nam wmawiają - i takich sztucznych kanałów u nas Ci dużo kopanych xxx lat wstecz. Więc nie płacz nad rozkopanym lądem.
Dr. Misio