UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Świat jest pełen paradoksów, a pieniędzy hmmm . . . obecnie wydaje się więcej niż się ich posiada - taki paradoks, ale konsekwencjami się nikt nie przejmuje bo liczy się tu i teraz. Wydając wiecej niz mamy przychodu stajemy się bogatsi - jednocześnie zapędzając się w biedę.
Tomasz85