Wybrany wątek opinii

Władze Elbląga już powinny budować własny statek wycieczkowy, który by pływał z Elbląga do Trójmiasta i na Hel lub do republik bałtyckich a oni nic nie robią.
(2019.12.05)
Władze Elbląga to powinny już tam ograniczenie prędkości dla statków stawiać co by nikt za szybko z tego miasta nie spływał.
Kameralny typ (2019.12.05)
Masz braki formalne i nie pełną wiedzę taki wehikuł już ponad rok czeka na przekop by popłynąć do Gdyni i na Inflant PERŁA ZALEWU się zwie i w blokach czeka na start
(2019.12.05)
Masz braki formalne i nie pełną wiedzę taki wehikuł już ponad rok czeka na przekop by popłynąć do Gdyni i na Inflant PERŁA ZALEWU się zwie i w blokach czeka na start
(2019.12.05)
Powrót do komentarzy