Wybrany wątek opinii
Barbarzyństwo i degradacja przyrody, jeszcze będziecie płakać jak przyjdzie nieszczęście.
Do moderacji
Odpowiedz
11
34
Żyjemy na Żuławach - nie na warmii i mazurach jak nam wmawiają - i takich sztucznych kanałów u nas Ci dużo kopanych xxx lat wstecz. Więc nie płacz nad rozkopanym lądem.
Do moderacji
Odpowiedz
14
1
Nad gównem w Wiśle jakoś nie płakałeś.
Do moderacji
Odpowiedz
8
0