Wybrany wątek opinii

Barbarzyństwo i degradacja przyrody, jeszcze będziecie płakać jak przyjdzie nieszczęście.
(2019.12.05)
Żyjemy na Żuławach - nie na warmii i mazurach jak nam wmawiają - i takich sztucznych kanałów u nas Ci dużo kopanych xxx lat wstecz. Więc nie płacz nad rozkopanym lądem.
Dr. Misio (2019.12.05)
Nad gównem w Wiśle jakoś nie płakałeś.
(2019.12.05)
Powrót do komentarzy