59
05.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A gdzie " ekoterroryści " zaspali. Nie manifestują ?
Nie zapłacono . : ) (2019.12.05)

info

20  
  2
Turban-a ja czekach na twój skowyt-tego który zapierał się"uwielbienia"dla pisu
(2019.12.05)

info

4  
  6
Nad gównem w Wiśle jakoś nie płakałeś.
(2019.12.05)
Nieszczęśćiem to ty jesteś Barbarzynco z Trójmiadta
(2019.12.05)

info

8  
  0
Banaś może i ze strachu wyje.Ale wasz Gawłowski jest juź po wyciu i znajdzie się niebawem w kiciu.
(2019.12.05)
Przepraszam, a gdzie to kopiom?
Struś (2019.12.05)
Wszyscy zieloni, "ekolodzy" za pieniądze, proszę przykuwać się do drzew Amazonii, Madagaskaru,Borneo ale dla was to jest za droga impreza,tam wykopaliby was w kosmos,zrobiono kanał Sueski, Panamski, Augustowski...malkontentów przetrawimy, wyplujemy i niech nareszcie będzie ten PRZEKOP
asio as (2019.12.05)

info

17  
  4
Chyba Twój Gawłowski,trzy lata mu grozicie i zostało tylko wycie!
(2019.12.05)
Komu się zwróci? Kopiącym chyba.
Oko (2019.12.05)
Masz braki formalne i nie pełną wiedzę taki wehikuł już ponad rok czeka na przekop by popłynąć do Gdyni i na Inflant PERŁA ZALEWU się zwie i w blokach czeka na start
(2019.12.05)