A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A gdzie " ekoterroryści " zaspali. Nie manifestują ?
Turban-a ja czekach na twój skowyt-tego który zapierał się"uwielbienia"dla pisu
Nad gównem w Wiśle jakoś nie płakałeś.
Nieszczęśćiem to ty jesteś Barbarzynco z Trójmiadta
Banaś może i ze strachu wyje.Ale wasz Gawłowski jest juź po wyciu i znajdzie się niebawem w kiciu.
Przepraszam, a gdzie to kopiom?
Wszyscy zieloni, "ekolodzy" za pieniądze, proszę przykuwać się do drzew Amazonii, Madagaskaru,Borneo ale dla was to jest za droga impreza,tam wykopaliby was w kosmos,zrobiono kanał Sueski, Panamski, Augustowski...malkontentów przetrawimy, wyplujemy i niech nareszcie będzie ten PRZEKOP
Chyba Twój Gawłowski,trzy lata mu grozicie i zostało tylko wycie!
Komu się zwróci? Kopiącym chyba.
Masz braki formalne i nie pełną wiedzę taki wehikuł już ponad rok czeka na przekop by popłynąć do Gdyni i na Inflant PERŁA ZALEWU się zwie i w blokach czeka na start