UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moim zdaniem to dwie strony są winne. Bo skoro widzę że jeden się zatrzymał a drugi jedzie dużo szybciej to na logikę nie przechodzę/przejeżdżam bo może nie wyhamować. Brak oceny sytuacji chyba jest najczęstszą przyczyną tego typu zdarzeń.