UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sam sobie dałeś łapkę w górę? Drugiego takiego tępaka nie ma w internetach. Przyznaj się! Policjant na każdym przejściu dobre, dobre!!!
Sam sobie dałeś łapkę w górę? Drugiego takiego tępaka nie ma w internetach. Przyznaj się! Policjant na każdym przejściu dobre, dobre!!!