UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Twoje zdanie raczej nikogo nie obchodzi, bo ważniejsze jest prawo. Dopóki kierowcy będą jeździć według "swojego zdania" a nie według przepisów to takich zdarzeń będzie dużo.

Joshua

Anuluj