A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A redakcja nie wie ile lat ma kierowca mercedesa?
Ty muuuu to masxna drugie bambrze
To że masz 300 koni nic nie znaczy możesz mieć i 500 jak jest ograniczenie do 40 to jak nie zamulac ?inna sprawa jest że przejścia dla pieszych są słabo podświetlone i po zmroku czasem pieszy się pojawia na czarno ubrany i czasem w ostatniej chwili go widać ale w dzień ?kierowca merca pewnie też myślał że 300 koni to wszystko co mu potrzeba
Znaleźli się k....... exspeci bezwzględne zatrzymanie jak ktoś ma zamiar przejść lub przejechać rowerem ,cywilizowani ludzie na tzw. zachodzie każdy się zatrzymuje tylko u nas przed przejście trzeba stać 10 min jak ktoś raczy się zatrzymać....
jak nocą nie widzisz przejścia, po prostu zwolnij.
Bardzo często w Elblążkowie kierowcy jadący na prawym pasie się zatrzymują a jadące lewym nie albo gwałtownie hamują
Tuż za przejściem jest skręt w ul. Ściegiennego, prawie nikt tam skręcający nie włącza kierunkowskazu, tylko jedzie ślimaczym tempem i skręca, to jest mylące, bo ktoś jadący obok jest przekonany ze ów będzie skręcał, a jeżeli tam faktycznie skręcał i miał wł. kierunkowskaz, to zmyła całkowita. Nisko słoneczko też nie ułatwia. Pieszy prawdopodobnie by się zatrzymał, ale rowerzysta jak pociąg towarowy. Jest to jedno z wielu parszywych miejsc.
Nocą jak nie masz pewności że cię widzą, albo że nie zdążysz przejść, nie wchodź na ulicę.
nie nosza odblaskow rowerzysta wjechal gazujac na pasy smial sie !musialam w ostatniej chwili zahamowac a przed pasami zwalniam.kurde czy tak trudno zalozyc odblask i lampe na rower.
@Tomasz85 - na przejsciu rower powinno sie przeprowadzac ale tylko ze wzgledu na predkosc zeby nie wtargnac na pasy, co wcale nie stoi na przeszkodzie żeby przejechac przez nie rowerzyscie zachowujac ostroznosc i tez bedzie to zgodne z przepisami, w Ellagu i tak rowerzysci jezdza po chodnikach bo nie ma sciezek rowerowych wszedzie co nie swiadczy ze lamia przepisy, to samo z hulajnogami wiec takie gadanie ze nie bylo sciezki czy byla nie jest jakims tam wiekszym atutem, skoro jedno auto sie zatrzymalo drugie tez musi