UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zdaniem to dwie strony są winne. Bo skoro widzę że jeden się zatrzymał a drugi jedzie dużo szybciej to na logikę nie przechodzę/przejeżdżam bo może nie wyhamować. Brak oceny sytuacji chyba jest najczęstszą przyczyną tego typu zdarzeń.


Anuluj