UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pokaż mi przepis z tą siekierą. W prawie jest napisane, że rowerzysta ma pierwszeństwo a kierowca ma mu ustąpić - koniec kropka. I jeśli dojdzie do wypadku tylko i wyłącznie kierowca jest winny, i nie ma nic do rzeczy, prędkość rowerzysty, czy zastosował zasadę ograniczonego zaufania - winny jest jasno wskazany przez prawo. I to kierowca ma zrobić wszystko by nie uderzyć na przejeździe dla rowerów w rowerzystę. Czy to tak trudno zrozumieć?? A odbijając piłeczkę, to jeśli przez drogę dla rowerów będzie jechał pług odśnieżający to w niego przywalisz, bo masz pierwszeństwo? Bo przecież pług to pojazd który nie powinien tam się poruszać??
Joshua