UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To w takim razie tam gdzie jest możliwość wtargnięcia łosia na autostradę albo ekspresówkę powinien być zakaz ruchu, wiem że to spowoduje utrudnienie dla kierowców ale uratuje wiele istnień ludzkich i zwierzęcych. Co z tego że wina jest zwierząt skoro często giną zwierzęta i ludzie.
Jprd