UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To w takim razie tam gdzie jest możliwość wtargnięcia łosia na autostradę albo ekspresówkę powinien być zakaz ruchu, wiem że to spowoduje utrudnienie dla kierowców ale uratuje wiele istnień ludzkich i zwierzęcych. Co z tego że wina jest zwierząt skoro często giną zwierzęta i ludzie.

Jprd