113
30.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A kierowca w takim wypadku powinien się liczyć z karą finansową płatną do końca życia dla rodziny ofiary lub na ofiary wypadków. Wtedy by się zastanowił czy warto kogoś pozbawić życia, bo utrata prawka na 3 mc i 500 pln to trochę mało.
(2019.12.01)
Jesli pieszy jedzie po przejsciu dla pieszych i dochodzi do potracenia poszkodowanym jest rowerzysta...sprawca jest kierowca...rowerzysta popelnia tylko wykroczenie....cieniasie
Farmer(:-0) (2019.12.01)
Ale z was madrale....kto Wam pozwala wyjeżdżać na drogę....Janusze Szos...
Farmer(:-0) (2019.12.01)

info

0  
  0