A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A kierowca w takim wypadku powinien się liczyć z karą finansową płatną do końca życia dla rodziny ofiary lub na ofiary wypadków. Wtedy by się zastanowił czy warto kogoś pozbawić życia, bo utrata prawka na 3 mc i 500 pln to trochę mało.
Jesli pieszy jedzie po przejsciu dla pieszych i dochodzi do potracenia poszkodowanym jest rowerzysta...sprawca jest kierowca...rowerzysta popelnia tylko wykroczenie....cieniasie
Ale z was madrale....kto Wam pozwala wyjeżdżać na drogę....Janusze Szos...