UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja tak często mam przechodząc Królewiecką na wysokości ZSG. Tam to się często zdarza. Dlatego zawsze czekam aż kierowcy na obu pasach się zatrzymają. CHCĘ ŻYĆ.
mieszkanka
Ja tak często mam przechodząc Królewiecką na wysokości ZSG. Tam to się często zdarza. Dlatego zawsze czekam aż kierowcy na obu pasach się zatrzymają. CHCĘ ŻYĆ.
mieszkanka