UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja tak często mam przechodząc Królewiecką na wysokości ZSG. Tam to się często zdarza. Dlatego zawsze czekam aż kierowcy na obu pasach się zatrzymają. CHCĘ ŻYĆ.

mieszkanka

Anuluj