UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jada po chodniku rowerem potem nagle wjezdzaja na pasy i mamy wypadki. Jak długo będzie przyzwolenie by rowerzysci i ci na hulajnogach szaleli po chodnikach i zebrach. Nie ma na nich siły a policja . Co mandatów nie ma.