UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jada po chodniku rowerem potem nagle wjezdzaja na pasy i mamy wypadki. Jak długo będzie przyzwolenie by rowerzysci i ci na hulajnogach szaleli po chodnikach i zebrach. Nie ma na nich siły a policja . Co mandatów nie ma.


Anuluj