UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dopiero co urodziny miał. Trzeba przymknąć oko. Mieliśmy Pawła Janasa jako selekcjonera A to taki nasz Janas samorządu;)


Anuluj