UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

podobno transmisję obrad prowadził UM. Szukam i szukam i nie mogę znaleźć. Czy ktoś mnie ukierunkuje, gdzie schowali ci z bożej laski wybrańcy.

Gdzie oni są ?

Anuluj