UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłem, spotkałem się, uczestniczyłem...ble, ble, ble. Co dobrego wynikło z tego dla elblążan? Żyje się lepiej, spokojniej i dostatniej? Więcej kamer, więcej policji do ochrony "rządzących" a ty człowieku zauważyłeś, że z wiekiem sił ci przybywa? Zakupy za 100zlotych a siatka lekka niczym pusta
0000079312