UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@RobertKoliński - Tacy małostkowi, hołdujący najgorszym okresom w dziejach Polski i Europy, odwołujący się do najniższych instynktów ludzkich, prymitywnych, mają najmniej do powiedzenia o przyzwoitości. Przyjmij do wiadomości, zlepku komórek, że czas zandbergów, frankensteinów, czarzastych i różnej maści biedroniów-nierobów już minął. Lewactwo dostaje zadyszki a Europejczycy zaczynają myśleć. Cieszę się.

zegartyka123