71
28.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ktos powoinien czytać im pytania z portelu wtedy bylby pożytek z tych sesji
(2019.11.28)

info

7  
  0
i w du. .. ie mieli główne księgowe robiąc z nich momentalnie referentów w biurze rachunkowym. .. proszę państwa oto CUW. .. kasa misiu kasa. ..
aidźPanwh... (2019.11.28)
Czyzykowi sie funkcje pomyliły. Weź się chłopie ogarnij, bo jestes przewodniczącym organu kontrolującego władze wykonawcza=jakbys nie wiedział o kogo chodzi to podpowiadam, ze to prezydent. Nie jesteś trzecim wiceprezydentem, choć wiemy ze Ci to zaproponowano I de facto tak sie zachowujesz. Dno i 7 metrów mułu.
(2019.11.28)

info

15  
  2
ja bym was wzial w kajdany i patrzyl jak recznie kazdy popekany kawalek chodnika recznie wymienaicie na nowy w tym kolchozie
(2019.11.28)

info

4  
  0
"Czy ktoś pomyślał o ludziach? Radny pisze do prezydenta". Panie radny, co to za lewacki bełkot. Centrum usług powstaje po to aby rozliczenia finansowe realizowane w każdej szkole, były teraz wykonywane w jednym miejscu przez wielokrotnie mniejszą liczbę osób niż obecnie. Od 1 stycznia 2020 roku wzrasta min wynagrodzenie do 2600 zł i rbh = 17 zł. To wymusza podniesienie płac w szkolnictwie. Panie bezradny, skąd Pan weźmie pieniądze na te podwyżki płac ? Najprościej zabrać pozostałym mieszkańcom- standard. I to dzisiaj w głosowaniu uczyniliście podwyższając o 40% podatek za odpady i o 2,5% podatek od nieruchomości. Niech Pan nie uprawia politykierstwa i nie robi wody z mózgu. Pan nic nie może, Pan nic nie zrealizuje. Takim postępowaniem wyklucza się Pan z następnej kadencji w RM, którą Pan zapewne planuje. O ile, tą kadencję Pan dotrwa.
Zawiedziony. (2019.11.28)

info

5  
  7
Czas ludzie wyjść na ulicę i cały Elbląski rząd obalić!!!!
Kaja12 (2019.11.28)
Panie radny Bogusławie, ujmuje się Pan za jedną grupę zawodową czyli nauczycielami. A gdzie Pana przysięga Radnego, że będzie Pan działał na rzecz dobra mieszkańców, wszystkich mieszkańców, a nie wybiórczo na rzecz jednej grupy społecznej, bo nauczyciele to jest duży elektorat wyborczy. Panie radny, tam gdzie jest nadwyżka w zatrudnieniu nad faktycznymi potrzebami reforma musi być. To jest konieczny i jedyny sprawiedliwy czynnik weryfikacyjny w gospodarce rynkowej. Nikt w firmach nikogo się nie pyta czy od stycznia 2020 roku sobie poradzą finansowo. Dlaczego Panie radny budżetówka ma być wyróżniona i wyjęta z pod prawa zasad rynkowych. Na rynku istnieją jeszcze inne instrumenty dostosowania się do nowej rzeczywistości, jak: zmniejszenie ilości godzin pracy np. do 7 miu godzin. Oczywiście przy wykonaniu w pełni dotychczasowych obowiązków. Zapewniam Pana, że jest to wykonalne, gdyż występują straty w czasie świadczonych 8 miu godzin pracy. Nie idź tą drogą Panie radny bo nigdzie nie zajdziesz.
Zawiedziony. (2019.11.28)
@aidźPanwh... - Jak to dobrze że coraz więcej pracy księgowych zastępują programy i roboty, jak widać taka niesamowita funkcja że trochę bardziej skomplikowany program ja zastąpi. Tylko co ty księżniczko zrobisz jak na tobie tak oszczędza. .. .bo kasa misiu kasa
(2019.11.28)
A towarzysz nie wspiera swojej poseł? Wypieli się na towarzysza?
(2019.11.28)
@RobertKoliński - komuchu won z polski
jaaaaaaaaaaa (2019.11.28)