Wybrany wątek opinii
Czas ludzie wyjść na ulicę i cały Elbląski rząd obalić!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
13
3
ONI na to czekają. Nie wolno dać się sprowokować, innych metod trzeba. A że trzęsą portkami (nie tylko ci z Elbląga) to i czasem ujadają jak wściekłe psy a czasem chcą byśmy "uwierzyli", że to dla naszego dobra. Tylu darmozjadów z naszych podatków dostatnio żyje ????
Do moderacji
Odpowiedz
0
0