Wybrany wątek opinii

Czas ludzie wyjść na ulicę i cały Elbląski rząd obalić!!!!
Kaja12 (2019.11.28)
ONI na to czekają. Nie wolno dać się sprowokować, innych metod trzeba. A że trzęsą portkami (nie tylko ci z Elbląga) to i czasem ujadają jak wściekłe psy a czasem chcą byśmy "uwierzyli", że to dla naszego dobra. Tylu darmozjadów z naszych podatków dostatnio żyje ????
0000079312 (2019.11.28)
Powrót do komentarzy