Wybrany wątek opinii

Podoba mi się, każdy produkuje swoje mądrości wraz z pouczaniem elblążan, a na koniec prezent na święta w postaci podwyżek! Naprawdę żałosne to wszystko!kto zasiada w tej radzie i kto ich wybrał?ja nie!
(2019.11.28)
Ja też nie. Kto dołączy do nas? Okaże się, że ...
0000079312 (2019.11.28)
Powrót do komentarzy