Wybrany wątek opinii
Podoba mi się, każdy produkuje swoje mądrości wraz z pouczaniem elblążan, a na koniec prezent na święta w postaci podwyżek! Naprawdę żałosne to wszystko!kto zasiada w tej radzie i kto ich wybrał?ja nie!
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
Ja też nie. Kto dołączy do nas? Okaże się, że ...
Do moderacji
Odpowiedz
0
0