A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To będzie gdzie biesiadować po udanych łowach,DARZ BÓR he he
leśnicy, a nie wiedzą, że rośliny do życia potrzebują słońca. te kwiaty na korytarzu zginą!!!
Wnętrze zrobione bez gustu. Zwykła derma zielono-siwa obok "żywej" cegły i drewniane schody wychodzące na panele z castoramy. TOTALNE bezguście.
a mam pytanie z innej beczki, odnowiono alejki w parku im Traugutta, cos bylo w gazecie o tym ze sa remontowane, no szedlem dzis nimi ale jakos tylko czesc zostala zrobiona a co z reszta, bedzie kontynuacja tego remontu czy zrobiono tylko 3 na krzyz a reszta dalej jak po wojnie ma wygladac?
jakże jestem szczęśliwy, że leśnicy będą urzędowali w tym odnowionym pałacu niczym hrabiowie z XIX wieku, wspsniała inwestycja LP w ochronę przyrody, lasów i w ogole, niebywałe osiągnięcie, Elblążanie są wniebowzięci zacną inwestycją, szkodą że LP mają tylko jeden taki pałac, jedyna nadzieja, że wybudują nowy palac za 20 milionów ku chwale przyrody i zwierząt leśnych
Juz to przerabialim raport nik.na na zlecenie uwczesnego rzadu mozna sobie nim wiesz cobzrbic. Idz spac robercie I sie tak.nie podniecaj. I oczywiscie zawsze we wszystkim jest problem penie.lepiej zeby z tegobzabytkowego komina sie kopcilo az milo. W tym.kraju lepiej jak nikt nic nie robi bo jak ktos co kolwiek dobregonzrobibto sie znajdzie wielu co siebdo czegos przyczepia.
niech zadzwonią do Banasia.
Pragnę nadmienić, że Lasy Państwowe to instytucja utrzymująca się wyłącznie z własnych dochodow, więc jeśli uważają, że stać ich na taką inwestycję to ją wykonują. .. .
@Tomasz 85 - LP utrzymują się sami, zarabiają na drewnie
utrzymują się z lasów panstwowych, mogę robic to samo za 1/10 ich kosztów,