UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pragnę nadmienić, że Lasy Państwowe to instytucja utrzymująca się wyłącznie z własnych dochodow, więc jeśli uważają, że stać ich na taką inwestycję to ją wykonują. .. .

Lsb

Anuluj