Wybrany wątek opinii
Pragnę nadmienić, że Lasy Państwowe to instytucja utrzymująca się wyłącznie z własnych dochodow, więc jeśli uważają, że stać ich na taką inwestycję to ją wykonują. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
utrzymują się z lasów panstwowych, mogę robic to samo za 1/10 ich kosztów,
Do moderacji
Odpowiedz
4
1