UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a mam pytanie z innej beczki, odnowiono alejki w parku im Traugutta, cos bylo w gazecie o tym ze sa remontowane, no szedlem dzis nimi ale jakos tylko czesc zostala zrobiona a co z reszta, bedzie kontynuacja tego remontu czy zrobiono tylko 3 na krzyz a reszta dalej jak po wojnie ma wygladac?