UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jakże jestem szczęśliwy, że leśnicy będą urzędowali w tym odnowionym pałacu niczym hrabiowie z XIX wieku, wspsniała inwestycja LP w ochronę przyrody, lasów i w ogole, niebywałe osiągnięcie, Elblążanie są wniebowzięci zacną inwestycją, szkodą że LP mają tylko jeden taki pałac, jedyna nadzieja, że wybudują nowy palac za 20 milionów ku chwale przyrody i zwierząt leśnych

idiota kat na idiotę