46
27.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A za pięć lat napiszesz, że wszystko w środku przestarzałe.
mm263 (2019.11.28)
Teraz chyba czas na budynek sanepidu przy ul. Bema. Straszy od lat. A ładny jest. no i należy wywalić z miasta te straszące budy po kioskach i kurczakach.
mm263 (2019.11.28)

info

3  
  0
drewna w lesie na opał zabrakło
(2019.11.28)

info

1  
  2
ja mam lepiej w garażu
banaźś (2019.11.28)

info

1  
  2
polska to jest bardzo dziwna kraj
(2019.11.28)

info

0  
  0
rodzice was okłamali nie ma choinki
(2019.11.28)

info

1  
  0
Porazaja nmnie te komentrze. Wy byscie najlepiej nic nie remontowali. Pozniej taka rudere sprzedajae sie za grosze Wojcikowi bo nikt inny tego nie chce i znowu sa komentarze ze nie dbano. Infrastruktora ma to do siebie ze sie z czasem zuzywa i co jakis czas trzeba zrobicć remont. dobrze ze ten remont zrobiono.
HvK (2019.11.28)

info

4  
  1
@bzyk - Zyjesz jeszcze w komunie. Udowodniono ze jak pracownik zadowolony to wydajniej pracuje. Gdy jest przyjazna atmosfera i ładne wnętrza to pracownik pracuje lepiej i jest bardziej związany z firma. Na zachodzi dużo się inwestuje w to żeby pracownik w pracy czuł się jak w domu, a u nas … jak w komentarzach do artykułu. Niektórzy uwazaja ze najlepiej by było żeby inni pracowali w slumsach. Ciekawe czy autorzy uwazaja tak samo o swoich miejscach pracy.
HvK (2019.11.28)
Ale najważniejsza jest Bażantarnia-park leśny.
(2019.11.28)

info

3  
  0
A moim zdaniem jest pięknie i kropka :)
(2019.11.28)

info

2  
  1