A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A za pięć lat napiszesz, że wszystko w środku przestarzałe.
Teraz chyba czas na budynek sanepidu przy ul. Bema. Straszy od lat. A ładny jest. no i należy wywalić z miasta te straszące budy po kioskach i kurczakach.
drewna w lesie na opał zabrakło
ja mam lepiej w garażu
polska to jest bardzo dziwna kraj
rodzice was okłamali nie ma choinki
Porazaja nmnie te komentrze. Wy byscie najlepiej nic nie remontowali. Pozniej taka rudere sprzedajae sie za grosze Wojcikowi bo nikt inny tego nie chce i znowu sa komentarze ze nie dbano. Infrastruktora ma to do siebie ze sie z czasem zuzywa i co jakis czas trzeba zrobicć remont. dobrze ze ten remont zrobiono.
@bzyk - Zyjesz jeszcze w komunie. Udowodniono ze jak pracownik zadowolony to wydajniej pracuje. Gdy jest przyjazna atmosfera i ładne wnętrza to pracownik pracuje lepiej i jest bardziej związany z firma. Na zachodzi dużo się inwestuje w to żeby pracownik w pracy czuł się jak w domu, a u nas … jak w komentarzach do artykułu. Niektórzy uwazaja ze najlepiej by było żeby inni pracowali w slumsach. Ciekawe czy autorzy uwazaja tak samo o swoich miejscach pracy.
Ale najważniejsza jest Bażantarnia-park leśny.
A moim zdaniem jest pięknie i kropka :)