UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Juz to przerabialim raport nik.na na zlecenie uwczesnego rzadu mozna sobie nim wiesz cobzrbic. Idz spac robercie I sie tak.nie podniecaj. I oczywiscie zawsze we wszystkim jest problem penie.lepiej zeby z tegobzabytkowego komina sie kopcilo az milo. W tym.kraju lepiej jak nikt nic nie robi bo jak ktos co kolwiek dobregonzrobibto sie znajdzie wielu co siebdo czegos przyczepia.
Marek J