A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak to nie ma drzewa choinka. W okresie przed Bożym Narodzeniem klienci kupują choinki, sprzedawcy je sprzedają, a dzieci, a też i dorośli, otrzymują prezenty pod choinką. I tak jest od lat, a w zasadzie od czasu kiedy pojawiła się tradycja ubierania drzewka bożonarodzeniowego popularnie nazywanego choinką. Więc nie ma co się wysilać i wykazywać nikomu niepotrzebną sztuczną wiedzą. Niech nam żyje i panuje CHOINKA.
Standard zdecydowanie za wysoki. To ma służyć do pracy a nie wypoczynku. Łatwo wydaje się państwowe pieniądze
Na szafce od ogrzewania podłogowego (zdj. 8) jest jeszcze nie zerwana folia ochronna.
to dopiero kumple z ZLS w lasach panstwowych sobie pozyja za pieniadze pdoatnikow, pensyjki tam maja jak gornicy
*zsl
A Kasia Dowbor zrobiła by remont w 5 dni;)
Przecie tam sie powinny odbywać zielone lekcje, pogadanki itp dla szkół i przedszkoli. Placówka otwarta nie niedostępna twierdza. My podatnicy wybuliliśmy 4mln a tam wiecznie bramisko na pilota zamkniete by przypadkiem nikt z ludu nie zakłócał spokoju.
Jejku, jak oni napracowali się, wydając podatników pieniądze. Jeszcze rzecznika prasowego mają, nie wiadomo po co.
To dobry przykład jak takie perełki elblaskiej architektury mogą być zagospodarowane. Wygląda super i jeszcze ekologiczne i tanie ogrzewanie. To dobry przykład. leśnicy zapraszają szkoły na lekcje przyrody i ekologii.
Totalne bezguście. Oczy i serce bolą od tego badziewia. Jednym słowem-dziadostwo!!!