46
27.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak to nie ma drzewa choinka. W okresie przed Bożym Narodzeniem klienci kupują choinki, sprzedawcy je sprzedają, a dzieci, a też i dorośli, otrzymują prezenty pod choinką. I tak jest od lat, a w zasadzie od czasu kiedy pojawiła się tradycja ubierania drzewka bożonarodzeniowego popularnie nazywanego choinką. Więc nie ma co się wysilać i wykazywać nikomu niepotrzebną sztuczną wiedzą. Niech nam żyje i panuje CHOINKA.
Jest i żyje choinka. (2019.11.27)

info

18  
  3
Standard zdecydowanie za wysoki. To ma służyć do pracy a nie wypoczynku. Łatwo wydaje się państwowe pieniądze
bzyk (2019.11.27)
Na szafce od ogrzewania podłogowego (zdj. 8) jest jeszcze nie zerwana folia ochronna.
monter wod kan (2019.11.27)

info

2  
  0
to dopiero kumple z ZLS w lasach panstwowych sobie pozyja za pieniadze pdoatnikow, pensyjki tam maja jak gornicy
(2019.11.27)
*zsl
(2019.11.27)
A Kasia Dowbor zrobiła by remont w 5 dni;)
Jak ona to robi (2019.11.27)

info

8  
  1
Przecie tam sie powinny odbywać zielone lekcje, pogadanki itp dla szkół i przedszkoli. Placówka otwarta nie niedostępna twierdza. My podatnicy wybuliliśmy 4mln a tam wiecznie bramisko na pilota zamkniete by przypadkiem nikt z ludu nie zakłócał spokoju.
wiewiórka (2019.11.27)
Jejku, jak oni napracowali się, wydając podatników pieniądze. Jeszcze rzecznika prasowego mają, nie wiadomo po co.
(2019.11.27)

info

10  
  5
To dobry przykład jak takie perełki elblaskiej architektury mogą być zagospodarowane. Wygląda super i jeszcze ekologiczne i tanie ogrzewanie. To dobry przykład. leśnicy zapraszają szkoły na lekcje przyrody i ekologii.
(2019.11.27)

info

7  
  6
Totalne bezguście. Oczy i serce bolą od tego badziewia. Jednym słowem-dziadostwo!!!
Bidaznędzą (2019.11.27)

info

5  
  6