UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Juz to przerabialim raport nik.na na zlecenie uwczesnego rzadu mozna sobie nim wiesz cobzrbic. Idz spac robercie I sie tak.nie podniecaj. I oczywiscie zawsze we wszystkim jest problem penie.lepiej zeby z tegobzabytkowego komina sie kopcilo az milo. W tym.kraju lepiej jak nikt nic nie robi bo jak ktos co kolwiek dobregonzrobibto sie znajdzie wielu co siebdo czegos przyczepia.
Marek J