UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a mam pytanie z innej beczki, odnowiono alejki w parku im Traugutta, cos bylo w gazecie o tym ze sa remontowane, no szedlem dzis nimi ale jakos tylko czesc zostala zrobiona a co z reszta, bedzie kontynuacja tego remontu czy zrobiono tylko 3 na krzyz a reszta dalej jak po wojnie ma wygladac?