A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"Dziwny jest ten świat,
gdzie jeszcze wciąż
mieści się wiele zła.
I dziwne jest to,
że od tylu lat
człowiekiem gardzi człowiek.
Dziwny ten świat,
świat ludzkich spraw,
czasem aż wstyd przyznać się.
A jednak często jest,
że ktoś słowem złym
zabija tak, jak nożem.
Lecz ludzi dobrej woli jest więcej
i mocno wierzę w to,
że ten świat
nie zginie nigdy dzięki nim.
Nie! Nie! Nie! Nie!
Przyszedł już czas,
najwyższy czas,
nienawiść zniszczyć w sobie.
Lecz ludzi dobrej woli jest więcej
i mocno wierzę w to,
że ten świat
nie zginie nigdy dzięki nim.
Nie! Nie! Nie! Nie! Nie!
Nadszedł już czas,
najwyższy czas,
nienawiść zniszczyć w sobie."
No to celasy niezłego smrodu zostawiliście po sobie.
Celnicy oddawali krew w czasie pracy? Jeśli jeden z nich zajął kolejkę dla pozostałych to powinien o tym poinformować pozostałe osoby. Wymagana odrobina kultury osobistej. Ogólnie szacun dla wszystkich krwiodawców.
Widzę że sporo hejtu się wylało na służby bo zrobili tłok i nie uprzedzili, Mój zakład pracy kiedy organizuje oddawanie krwi umawia się i załatwiają mobilny punkt poboru krwi, idzie to załatwić o ile znany jest termin wcześniej (daję to pod rozwagę i przemyślenie dla organizatorów)
Sluzb bylo sporo. Zolnierze , Straz Policja czy celnicy ale trzeba powiedziec wprost ze bardzo niestosownie zachowali sie celnicy . Reszta potrafila stac i czekac. Brawa dla wszystkich ktorzy oddali krew tego dnia . Wspaniali jestescie. Ogromne podziekowania dla p.Malgorzaty za cala akcje i dla calego personelu ktory poswiecil swoj cenny czas. Dziekujemy rowniez wszystkim ktorzy ufundowali nagrody w tym szczegolnym dniu. Pozdrawiam wszystkich i zycze zdrowia.
@borys1022
:)
Masz jakąś inną koszulkę na zmianę? Czy tę, którą założyłeś w czarno- białą szachownicę CALVIN CLAIN JEANS na występ w przychodni zakładasz tylko do zdjęć i na szczególne okazje? W tym cyrku, którego głównym artystą byłeś Ty, zapewne Ci ona pomogła, bo wyróżniłeś się z tłumu.
Być może markowa koszulka dodała Ci również odwagi? Pewniej się poczułeś z napisem na koszulce CALVIN CLAIN na piersiach wśród kolegów, których zgromadzileś wokół siebie i którzy nieporadnie usiłowali wtórować Ci w rozkręcaniu zadymy? Zachowałeś się jak prawdziwy przywódca kiboli. Pełen agresji, nienawiści i jadu i hejtu. Następnym razem Borysie pseudokrwiodawco zejdź z pokładu chamatwa i ucz się kultury.
Wstydem i hańbą jest Twoje zachowanie i to co wypisujesz tu w komentarzach.
I wiedz, że mądrzy ludzie nie ulegają prowokacji.