46
22.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"Dziwny jest ten świat, gdzie jeszcze wciąż mieści się wiele zła. I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek. Dziwny ten świat, świat ludzkich spraw, czasem aż wstyd przyznać się. A jednak często jest, że ktoś słowem złym zabija tak, jak nożem. Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim. Nie! Nie! Nie! Nie! Przyszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie. Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim. Nie! Nie! Nie! Nie! Nie! Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie."
???? (2019.11.22)

info

2  
  0
No to celasy niezłego smrodu zostawiliście po sobie.
(2019.11.23)

info

0  
  0
Celnicy oddawali krew w czasie pracy? Jeśli jeden z nich zajął kolejkę dla pozostałych to powinien o tym poinformować pozostałe osoby. Wymagana odrobina kultury osobistej. Ogólnie szacun dla wszystkich krwiodawców.
Jamess (2019.11.23)

info

2  
  0
Widzę że sporo hejtu się wylało na służby bo zrobili tłok i nie uprzedzili, Mój zakład pracy kiedy organizuje oddawanie krwi umawia się i załatwiają mobilny punkt poboru krwi, idzie to załatwić o ile znany jest termin wcześniej (daję to pod rozwagę i przemyślenie dla organizatorów)
JiLniezalogowany (2019.11.23)
Sluzb bylo sporo. Zolnierze , Straz Policja czy celnicy ale trzeba powiedziec wprost ze bardzo niestosownie zachowali sie celnicy . Reszta potrafila stac i czekac. Brawa dla wszystkich ktorzy oddali krew tego dnia . Wspaniali jestescie. Ogromne podziekowania dla p.Malgorzaty za cala akcje i dla calego personelu ktory poswiecil swoj cenny czas. Dziekujemy rowniez wszystkim ktorzy ufundowali nagrody w tym szczegolnym dniu. Pozdrawiam wszystkich i zycze zdrowia.
Pompek (2019.11.23)
@borys1022 :) Masz jakąś inną koszulkę na zmianę? Czy tę, którą założyłeś w czarno- białą szachownicę CALVIN CLAIN JEANS na występ w przychodni zakładasz tylko do zdjęć i na szczególne okazje? W tym cyrku, którego głównym artystą byłeś Ty, zapewne Ci ona pomogła, bo wyróżniłeś się z tłumu. Być może markowa koszulka dodała Ci również odwagi? Pewniej się poczułeś z napisem na koszulce CALVIN CLAIN na piersiach wśród kolegów, których zgromadzileś wokół siebie i którzy nieporadnie usiłowali wtórować Ci w rozkręcaniu zadymy? Zachowałeś się jak prawdziwy przywódca kiboli. Pełen agresji, nienawiści i jadu i hejtu. Następnym razem Borysie pseudokrwiodawco zejdź z pokładu chamatwa i ucz się kultury. Wstydem i hańbą jest Twoje zachowanie i to co wypisujesz tu w komentarzach. I wiedz, że mądrzy ludzie nie ulegają prowokacji.
Osoba z kolejki (2019.11.25)