UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Wielkie podziękowania dla Wspaniałych osób które przyszły podzielić się życiem, oddaliśmy 51 litrów krwi. Ze 126 osób tylko 13 było po raz pierwszy - choć wiem że nie ostatni. .W krwiodawstwie chodzi o empatie i akcje promujące krwiodawstwo. Nie będziemy przepraszać, że uratowaliśmy dzisiaj wiele żyć, a wszystkich moich krwiodawców proszę o ostudzenie emocji. Czekanie było długie jednak cały personel i osoby które o was dbały (tam na górze) wyszły z oddziału kolo 17.Proszę Was abyście pamiętali, że każdy z Nas poświęcił dzisiejszy dzień w imię ratowania ludzkich istnień i to jest najważniejsze. Jeśli ktoś mi powie jak robić takie akcje lepiej, bo ma w tym doświadczenie- biorąc pod uwagę że nie posiada żadnych środków i działa na rzecz krwiodawstwa angażując się w to wiele miesięcy, to chętnie przyjmę dobre rady. Mam nadzieję że to nie ostatnia taka akcja w Elblągu.
admin spokrewnionyelbląg