UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wielkie podziękowania dla Wspaniałych osób które przyszły podzielić się życiem, oddaliśmy 51 litrów krwi. Ze 126 osób tylko 13 było po raz pierwszy - choć wiem że nie ostatni. .W krwiodawstwie chodzi o empatie i akcje promujące krwiodawstwo. Nie będziemy przepraszać, że uratowaliśmy dzisiaj wiele żyć, a wszystkich moich krwiodawców proszę o ostudzenie emocji. Czekanie było długie jednak cały personel i osoby które o was dbały (tam na górze) wyszły z oddziału kolo 17.Proszę Was abyście pamiętali, że każdy z Nas poświęcił dzisiejszy dzień w imię ratowania ludzkich istnień i to jest najważniejsze. Jeśli ktoś mi powie jak robić takie akcje lepiej, bo ma w tym doświadczenie- biorąc pod uwagę że nie posiada żadnych środków i działa na rzecz krwiodawstwa angażując się w to wiele miesięcy, to chętnie przyjmę dobre rady. Mam nadzieję że to nie ostatnia taka akcja w Elblągu.

admin spokrewnionyelbląg