UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Hej, a próbowałeś kiedyś oddać krew? Ja mam na koncie ponad 15 l i pomimo tego że jestem zdrowa i raczej nie drobna to zawsze po oddaniu krwi muszę się zdrzemnąć ze 3 godzinki. Taka regeneracja. Zamiast pisać brednie o dłuższym weekendzie proszę spróbować oddać krew.

Hdk