UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chciałem ostatnio oddać krew, pierwszy raz w życiu, ale więcej tego nie zrobię, te pytania, skąd ta krew i dla czego w wiaderku, myślałem że liczy się gest i chęć niesienia dobra.

VampiRek

Anuluj