UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kiedyś, za dobrych czasów województwa elbląskiego była stacja krwiodawstwa w szpitalu wojskowym, nie było problemu z tłokiem, nie było problemu z oddaniem osocza bo był sprzęt, jak przejęło nas województwo szuwarowo bagienne to się okazało że tam bardziej potrzebny sprzęt i wzięli i zaje#$%. Kolejny powód dla którego nie lubię Srolsztyna

JiLniezalogowany