Wybrany wątek opinii

Służby mundurowe, uczniowie uwielbiają takie spędzy w piątek bo sobie przedłużają weekend. w poniedziałek czy wtorek nie ma takich tłumów a dodatkowo można zaistnieć w internetach
Fejm (2019.11.22)
Staliśmy niedaleko służby celnej i po 6 w mundurach stały dwie oso reszzta doszła później i chamsko wepchnęli się na przód do kolegów. Nie ma co kłócić się w komentarzach. Jedynie można wspomnieć, iż ich zachowanie było nie do przyjęcia. Świdaczy to o ich braku kulturze osobistej i szacunku co do pozostałych - chociażby po zwróceniu uwagi przez kilka osób, śmiali się w twarz. Nieładnie z ich strony. Najważniejsze, że chociaż w takim dniu jak dzisiaj udało się bardzo dużo oddać krwi. Super, że można było pomóc! Oby więcej takich akcji i mniej nieprzyzwoitych osób :)
Dawca krwi (2019.11.22)
Hej, a próbowałeś kiedyś oddać krew? Ja mam na koncie ponad 15 l i pomimo tego że jestem zdrowa i raczej nie drobna to zawsze po oddaniu krwi muszę się zdrzemnąć ze 3 godzinki. Taka regeneracja. Zamiast pisać brednie o dłuższym weekendzie proszę spróbować oddać krew.
Hdk (2019.11.22)
Powrót do komentarzy