UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedyś, za dobrych czasów województwa elbląskiego była stacja krwiodawstwa w szpitalu wojskowym, nie było problemu z tłokiem, nie było problemu z oddaniem osocza bo był sprzęt, jak przejęło nas województwo szuwarowo bagienne to się okazało że tam bardziej potrzebny sprzęt i wzięli i zaje#$%. Kolejny powód dla którego nie lubię Srolsztyna

JiLniezalogowany

Anuluj